چهارشنبه, 27 -2670 10:05

درباره ما

این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

انجا كه زبان ازسخن گفتن
وقلم از نوشتن بازمي ماند
موسيقي اغاز ميشود...
آموزشگاه موسیقی سورنا در سال 1382 و با کسب مجوز درجه یک از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در منطق غرب تهران شروع به فعالیت نمود. از آنجاییکه بهترین سن آشنایی با موسیقی و نوازندگی دوره کودکی است، سورنا نیز بر آن شد تا محوریت برنامه ها و دورنمای فعالیتش را آموزش کودکان – نوجوانان قرارداده و جذب این گروه سنی را بعنوان سرلوحه چشم انداز بلند مدت خود ترسیم کند.
در این راستا سورنا بر آن شد تا با بهره گیری از استادان جوان چیره دست، همکاری نسل جدیدی از فارغ التحصیلان ممتاز دانشگاه های موسیقی و نیز بکارگیری تازه ترین روش های ابداعی منطبق بر استانداردهای جهانی، آموزش اصول اولیه تا نوازندگی را به هنرجویان عرضه نماید.
با رویکرد آموزش موسیقی کلاسیک، تدریس سازهای  جهاني مانند پیانو، ویلون، ویولا، ویولنسل، فلوت، کلارینت، ابوا،گيتار و... در دستور کار قرار گرفت.
از سویی با حس پایبندی و درک مسولیت نسبت به موسیقی اصیل ایرانی و در راستای بزرگداشت و انتقال این گنجینه غنی و فاخر به نوآموزان نسل جدید، آشنایی و آموزش  سازهاياصیل ایرانی شامل تار، سه تار، عود، قانون، کمانچه،سنتور،ني و ... نیز در راس برنامه های آموزشی قرار گرفت.
سورنا مفتخر است تنها به امر آموزش اکتفا نکرده و همزمان با انتقال مفاهیم و مهارت ها، جهت درک هر چه بهتر مفهوم موسیقی و نوازندگی، نسبت به گردآوری و تکمیل مجموعه وزینی از کتب و جزوات آموزشی مرتبط اهتمام ورزیده است. همچنین جهت رفاه حال هنرجویان تازه کار و راهنمایی بهتر خانواده ها، جلسات مشاوره ای بصورت رایگان برگزار می گردد. به منظور افزایش کیفیت و با هدف هرچه وزین تر شدن امر آموزش، کارگاه های تخصصی ساز و آهنگسازی نیز بعنوان دوره های تکمیلی برگزار خواهد شد.
آموزشگاه موسیقی سورنا تا کنون به سعادت همکاری با اساتید بزرگی نظیر بابک صفرنژاد ،علی قمصری ، وحید تاج و ... گام بلندی در جهت پیشرفت موسیقی این مرز و بوم برداشته است.
با توجه به حساسیت های موجود در امر آموزش کودک و نوجوان و نیز آگاهی به جنبه های تشویقی، در پایان هر دوره , در یکی از سالن های معتبر تهران ، کنسرت هايي با حضور والدین هنرجویان برگزار می گردد.
جهت آشنایی هر چه بهتر با محیط آموزشگاه و نیز برنامه ها و کارگاه های آموزشی، والدین محترم می توانند با شماره های     ٦٦٥٥٠٦١٨و ٦٦٥١٢٩٢٣ تماس یا به نشانی ستارخان، تقاطع تهران ویلا، روبه روی بانک قوامین ، پلاک 405 ، طبقه دوم ، واحد 4 مراجعه فرمایند.
منتظر دیدارتان هستیم ...

خواندن 3153 دفعه آخرین ویرایش در جمعه, 10 آذر 1396 09:43

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.